Bollmarknaden
Logga in för att bevaka bollar.
| Lag | Serie | Distrikt | Bollkurs | 1 år |
|---|---|---|---|---|
| Hajom/Björketorp | Damer, Div 5 Söder · 2026 | Västergötland | 625 BK | +301,6 % |
| Hallands Nations FF | Division 3 Dam Södra Skåne · 2026 | Skåne | 1 211 BK | +104,1 % |
| Hallens SK | Div 5 Jämtland-Härjedalen Herr - Södra · 2026 | Jämtland-Härjedalen | 488 BK | +22,0 % |
| Hallstahammars SK FK | Div 3 Mellersta Svealand, herr · 2026 | Södermanland | 868 BK | +14,1 % |
| Hallstahammars SK FK Dam | Division 4 Dam Västmanland · 2026 | Västmanland | 0 BK | −100,0 % |
| Halmstads BK | Div 1 Södra, dam 2026 | Nationellt | 1 900 BK | +63,9 % |
| Halvorstorp/Trollhättans FK/FC Trollhättan U (9:9) | Damer, Div 5 Västra · 2026 | Västergötland | 333 BK | −16,0 % |
| Halvorstorps IS | Herrar, Div 4 Västra · 2026 | Västergötland | 669 BK | +1,4 % |
| Hamburgsunds IF | Div.4 Dam Bohuslän-Dalsland · 2026 | Bohuslän-Dalsland | 538 BK | −8,3 % |
| Hamburgsunds IF | Div.4 Herr Bohuslän-Dalsland · 2026 | Bohuslän-Dalsland | 746 BK | +22,0 % |
| Hamburgsunds IF Lag 2 | Div.5 Herr Västra Bohuslän-Dalsland · 2026 | Bohuslän-Dalsland | 387 BK | −14,5 % |
| Hammarby TFF | Ettan Norra, herr 2026 | Nationellt | 2 557 BK | +108,3 % |
| Hammenhögs IF | Division 3 Dam Östra Skåne · 2026 | Skåne | 1 501 BK | +300,0 % |
| Hanaskogs IS | Div 3 Sydöstra Götaland Herr · 2026 | Blekinge | 0 BK | −100,0 % |
| Hanaskogs IS | Division 3 Dam Östra Skåne · 2026 | Skåne | 1 034 BK | +122,2 % |
| Handelskamraternas IS | Herrar 5 Mellersta · 2026 | Stockholm | 327 BK | −23,1 % |
| Hangvar SK | Division 4 Dam · 2026 | Gotland | 975 BK | +300,0 % |
| Hangvar SK | Division 4 Herrar · 2026 | Gotland | 390 BK | −21,9 % |
| Hangvar SK B | Division 4 Dam · 2026 | Gotland | 466 BK | −10,7 % |
| Hanvikens SK | Div 2 Östra Svealand, dam 2026 | Nationellt | 1 724 BK | +58,7 % |
| Hanvikens SK | Div 3 Södra Svealand, herr · 2026 | Stockholm | 1 449 BK | +303,2 % |
| Haparanda FF | Div.4 Norra Herrar · 2026 | Norrbotten | 927 BK | +234,7 % |
| Harbo IF | Herr div 5 Västra · 2026 | Uppland | 437 BK | −1,0 % |
| Hargs BK | Division 5 Herr Södermanland · 2026 | Södermanland | 555 BK | +150,0 % |
| Hargs BK / IK Tun | Division 3 Dam Södermanland · 2026 | Södermanland | 900 BK | −10,7 % |
| Hassels IF | Div 5 Herrar Medelpad · 2026 | Medelpad | 576 BK | +88,7 % |
| Hasslö GoIF | Division 5 Herr · 2026 | Blekinge | 378 BK | +4,6 % |
| HBH Hönö/Björkö | Division 4B Dam · 2026 | Göteborg | 403 BK | −52,8 % |
| Heby AIF | Division 4 Herr Uppland · 2026 | Uppland | 975 BK | +300,0 % |
| Hed IF | Division 5 Herr · 2026 | Västmanland | 408 BK | +12,4 % |
| Hede IK | Div 4 Jämtland-Härjedalen Herr · 2026 | Jämtland-Härjedalen | 997 BK | +303,2 % |
| Hedens IF | Div 3 Norra Norrland, herr · 2026 | Norrbotten | 826 BK | −16,0 % |
| Heffnersklubban BK 2 | Div 2 Mellersta Norrland, dam 2026 | Nationellt | 1 093 BK | −8,3 % |
| Heffnersklubbans BK | Div 1 Norra, dam 2026 | Nationellt | 2 013 BK | +31,6 % |
| Heleneholms SK | Division 4 Dam Sydvästra B Skåne · 2026 | Skåne | 0 BK | −100,0 % |
| Heleneholms SK | Division 5 Herr Sydvästra Skåne · 2026 | Skåne | 675 BK | +138,1 % |
| Helges IF | Div 2 Norra Svealand, herr 2026 | Nationellt | 840 BK | −42,9 % |
| Helges IF 2 | Division 4 Herr Gestrikland · 2026 | Gestrikland | 734 BK | +49,3 % |
| Helsingborgs IF | Div 1 Södra, dam 2026 | Nationellt | 3 012 BK | +301,6 % |
| Hemgårdarnas BK | Div 3 Nordöstra Götaland, herr · 2026 | Småland | 1 501 BK | +300,0 % |
Föregående Sida 14 Nästa
